Talep Listesi

Sonraki

Talep Formu

Anasayfa

Hakkımızda

Güral | Vit 1995 yılında, Anadolu’nun kültürel mirasını ustalarından devralmanın sorumluluğuyla başladı faaliyetlerine…

Önemli kurumsal değerlere sahip, aile odaklı kurum kimliği ile daima en kaliteliyi üretmeyi hedefledi. Hem Türkiye için katma değer sağlayacak, hem de uluslararası platformda söz sahibi olacak bir marka olmak için geçmişinden aldığı gücü, dünya standartlarındaki teknolojik imkanlarla birleştirdi.

Yepyeni ve modern tesislerinde, alanındaki en ileri teknolojik olanakları, işinin uzmanı, deneyimli ve dinamik kadrolarla bir araya getirdi. Böylece, daima üstün kaliteli ürünler (banyo, lavabo, sağlık gereçleri) tasarlamaya ve üretmeye odaklandı.

Güral | Vit, sürekli olarak gelişen ve değişen teknolojiyi yakalamanın, en yeni bilgiye ulaşıp, müşterilerinin ihtiyaçlarını tam ve en kaliteli şekilde karşılamanın önemine inanmaktadır.

Bu yüzden her türlü bilimsel ve teknik ekipmanla donatılmış Güral | Vit AR-GE departmanı, ilk günden beri etkin ve verimli çalışmalarını sürdürmektedir. Gerçekleştirdiği başarılı projelerine her geçen gün yenilerini ekleyen firmamız, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktadır.

Mayıs 1996'da TSE Kalite Belgesi’ni, Ağustos 1999'da da ISO-9001 Kalite Belgesi’ni alarak hizmetlerini çeşitlendiren Güral Vitrifiye, üstün kalitesinin yanı sıra ürünlerin tasarımında da seçkin bir beğeni anlayışını yansıtıyor.

Bu çalışmaların sonucu olarak 2012 yılında WC HEALTH isimli tasarımı ile REDDOT DESİGN AWARD ödülünü, yine 2019 yılında DOUBLE DECK isimli tasarımı ile IF DESIGN AWARD ödülünü almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Güral | Vit, müşteri memnuniyeti odaklı yapısını asla taviz vermediği kaliteli ve yenilikçi ürün tasarımı ve çeşitliliğiyle sürdürmektedir. Güral | Vit, gelecekte de hem yurt içinde hem de yurt dışındaki başarılarına yenilerine eklemek için her geçen gün daha da gelişmeye devam etmektedir.