Talep Listesi

Sonraki

Talep Formu

Anasayfa

İK Politikası

İnsan Kaynakları Yönetimi alanında vizyonumuz ;

İyi eğitim almış, nitelikli, global profesyonellik ilkeleri ile evrensel insani değerleri kişiliğinde bağdaştırmış, üretkenliği ile katma değer yaratan, kendini ve işini geliştirmeyi hedef almış insan gücünü bünyemize katmak ve kalıcılığını sağlamak,

Değişen dünya koşullarına ve iş sistemlerine uyum sağlayabilecek katılımcı ve öğrenen bir organizasyon yaratmak,

İnsan kaynakları planımızın şirket politika ve stratejileri ile uyumunu sağlamak,

Sürekli eğitimi çalışanlarımızın iş ve özel yaşamına destek olacak vazgeçilmez bir politika haline getirmek,

Güral Vit'in hedeflerine ulaşmasını sağlayacak olan bireysel performansı ve takım performansını geliştirmek,

Tüm çalışanlarımıza profesyonel bir iş ortamı ve kariyer olanaklarının yanı sıra kendilerine ait hissedebilecekleri bir ortam yaratmak,

Müşteri ihtiyaç ve taleplerini objektif olarak değerlendirerek çözüm üretebilecek yeteneğe, şirket kültürünü benimseyerek ortak hedefler doğrultusunda takım ruhuyla hareket edebilecek vizyon ve altyapıya sahipseniz, bizimle çalışmaya adaysınız demektir.İŞ BAŞVURU FORMU

Staj ve Kariyer

Staj başvurusu için şirketimiz web sitesindeki İnsan Kaynakları linki altında bulunan Staj Başvuru Formunu doldurmanız gerekmektedir. Staj başvurusu sırasında tüm öğrencilerden yeni çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf istenmektedir. Ayrıca üniversite stajyerlerinden fiili not ortalamasına ait belge, lise stajyerlerinden de 2. sınıf karne fotokopisi istenmektedir.

Lise Stajları

Güral Vit’de lise stajyer başvuruları Haziran ayı içinde kabul edilir ve okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları içinde gerçekleştirilir.

İnsan Kaynakları Bölümü koordinasyonunda her yılın Nisan ayında takım ve bölümlerden Lise Stajyerleri Kontenjan Anketi ile istenilen öğrenci sayısı, meslek alanı, staj günleri tespit edilir. Anket sonucu doldurulan ihtiyaç tespit formu Mayıs ayı içinde İnsan Kaynakları Bölümü tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne ve ilgili okul müdürlüklerine gönderilir. Okul tarafından belirlenen işletmede staj yapacak olan öğrencilerin meslek eğitim sözleşmeleri ilgili okullarda en geç Eylül ayı eğitim öğretim yılı başlangıç haftası içinde İnsan Kaynakları Bölümü'ne ulaştırılarak staj süreci başlatılır.

Üniversite Stajları

Üniversite stajyerleri için staj dönemleri üniversite ve yüksek okulların kapanış dönemleri ve işletmelerin üretim programları ile toplu tatil dönemleri göz önünde bulundurularak insan Kaynakları Departmanı tarafından her yıl Mart ayında tespit edilir ve duyurulur. Staj başvuruları 30 Nisan tarihi itibari ile sonlanır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmez. Üniversite staj dönemi Haziran-Temmuz-Ağustos ayları arasında gerçekleşir ve stajyerler, belirlenmiş staj başlangıç tarihlerinde toplu halde stajlarına başlarlar. Öğrenim hayatlarında teorik bilgiler edinen gençler, bu bilgileri uygulama ve iş yaşamıyla tanışma fırsatı yakalarlar.

Şirketimizde staj yapmak isteyen her öğrenci Web Sitemizdeki Başvuru Formu'nu doldurmalıdır. Mayıs ayının sonunda öğrencilerin staj/bölüm tercihlerine göre başvuru formları gruplandırılır. İnsan Kaynakları rehberliğinde bölüm staj danışmanları staj başlangıç dönemlerine göre fiilen görev verebilecekleri öğrenci sayısı ve meslek grupları, öğrencilerde aranacak nitelikler (bilgi, beceri, yabancı dil, bilgisayar tecrübesi) ve verilebileceği proje bazlı çalışmaların içerikleri doğrultusunda belirledikleri kontenjanlarına göre başvurular arasından seçim yaparlar.

Staj başvurularının, genellikle kontenjanları aşması nedeniyle bazı başvuru sınırlamaları getirilmiştir.

Buna göre;

Başvurunun staj aday havuzumuza kaynak olabilmesi için öncelikle öğrencinin staj yapma mecburiyetinin olması gerekmektedir.

Normal lise, teknik lise, meslek liseleri öğrencilerinin staj istekleri üniversite staj döneminde kabul edilmemektedir.

Staj yapmak için seçilebilecek departmanlar ;

• Üretim
• Muhasebe-Finans

Stajlarda Sosyal Haklar

Stajyerlerin tümü yemek ve personel servisi imkanlarından yararlanırlar.

Sadece, "3308 sayılı Çıraklık ve Mesleki Eğitim Yasası"na tabi teknik lise, endüstri meslek lisesi, ticaret meslek lisesi vb. öğrencilerine (Meslek Lisesi Stajlarında) yasada belirtildiği şekilde yürürlükteki asgari ücretin %30'u brüt ücret olarak ödenir. Üniversite stajlarında ücret ödemesi yapılmaz.
Güral Vit'de Sosyal İmkanlar

Güral Vit'de staj yapmak isteyen stajyer öğrenciler sosyal imkanlardan faydalanabilmektedirler. Şirketimizde Oyun Salonu, Bilardo, Masa Tenisi, Futbol Sahası, Tenis Kortu, Spor Salonu bulunmaktadır.