Talep Listesi

Sonraki

Talep Formu

Anasayfa

Vizyonumuz

Bütünsel bir anlayış ve aktif bir tavırla değişimi yönlendirirken, global ekonominin zorlu rekabet koşullarında, birinci sınıf bir dünya şirketi tavrıyla çalışan sağlığını ve motivasyonunu en üst seviyede tutarak ülkemizin güçlü dinamiklerinden olmak.


Misyonumuz

Bölgesel avantajlarımızı objektif olarak değerlendirerek, bulunduğumuz çevreye ve topluma sürekli değer katmak…

Teknolojinin en son olanaklarını ilkeli, yenilikçi, ve rekabetçi bir tavırla kullanarak, Müşteri odaklı yaklaşımla beklentileri karşılayarak, ulaşılabilir ve kaliteli ürünler üretmek,

Yasal yükümlülükleri yerine getirerek, etik değerlere saygı duyarak ve öğrenen organizasyon yapısı ile çalışanlarının yetkinliğini sürekli artırarak sosyal ve ekonomik gelişime katkı sağlamak,


Değerlerimiz

• Konusunda uzman bir ekibiz.
• Yaratıcı, yenilikçi ve öncü bir organizasyona sahibiz.
• Sonuca ve kaliteye odaklı ürünler üreterek, esnek bir yapıya sahibiz.
• Operasyona hakim, senkronize çalışan, proaktif bir takımız.
• Taşıdığımız profesyonellik ve yarattığımız sinerji ile sürekli gelişmelere açığız.
• Vizyon sahibiyiz ve geleceğe odaklı bir tavırla hareket ederiz.
• Müşteri taleplerine her aşamada çözüm üretebilen donanımlı yapımızla, güveniliriz.
• Takım arkadaşlarımıza değer verir ve motivasyonlarını yüksek tutmayı hedefleriz
• Sosyal sorumluluk çerçevesinde insana ve doğaya karşı duyarlıyız. Bu duyarlılık doğrultusunda gerekli tüm çevre ve iş güvenliği ile ilgili önlemleri alırız.


Kalite Politikası

Kuruluşumuz vitrifiye sektöründe belirlenmiş yasalar doğrultusunda, vitrifiye üretiminde her zaman örnek alınan, ürününü çağın teknolojik gereklerine uyarak üreten, İşini sahiplenen personeliyle Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına uyarak, etkinliğini sürekli kılıp, sürekli iyileştirme bilinci ve hedeflerle yönetim anlayışıyla, beklentiler doğrultusunda, memnuniyeti ön planda tutup sektöründe her zaman tercih edilen bir kuruluş olmak.


Tedarik Zinciri Güvenlik Yönetim Politikası

Güral Vit’in tedarikçileri ile ilişkilerinde gözettiği standartları ve temel ilkeleri açıklamaktır. Tedarikçileri ile ilişkilerinde uyguladığı bu politika ile tedarik sürecinde sorumluluk sahibi, kalite ve iş yürütme hedefine uygun davranan tedarikçilerle ilişkilerin kurulmasını ve geliştirilmesini ve güvenliğinin sağlanması hedeflemektedir.